5 sposobów na zarabianie w internecie

Utrzymywanie się z samego blogowania może być nie lada wyzwaniem. Blog potrzebuje czasu, cierpliwości, determinacji, samodyscypliny, strategii i dobrych umiejętności wyrażania swoich myśli. Więc trzeba zainwestować czas, który nie przyniesie efektów w ciągu trzech miesięcy. Warto wówczas pomyśleć nad alternatywami dzięki którym zarobisz w internecie po prostu szybciej. W tym wpisie przedstawię 6 darmowych sposobów na zarobienie pieniędzy w internecie. Poza dostępem do sieci, nie musisz inwestować żadnych środków by zarabiać metodami które Ci właśnie zaraz opiszę.

Sposoby na Zarobienie Pieniędzy Przez Internet

Szczerze, jest wiele metod zarabiania, wystarczy wpisać w Google: ,,Jak zarabiać w internecie” a wyskoczy wam cała lista stron która będzie zachęcać was do inwestycji, duża ilość tych stron to oczywiście oszustwa, także trzeba być ostrożnym.

Poniżej zobaczysz listę wraz z krótkimi opisami, metody są sprawdzone i działają, a to ile zarobisz będzie w 100% zależne od twojego zaangażowania, umiejętności i poświęconego czasu.

1# Pisz artykuły i treści na bloga

Lista blogów zwiększa się w bardzo dynamicznym tempie, z roku na rok przybywa też osób którzy poszukują innych do pisania artykułów na ich stronach. Jeśli masz lekkie pióro i uważasz że sprawdziłbyś/sprawdziłabyś się w tej roli, to poszukaj zleceń. Możesz zarobić od 2 do 10$ za artykuł na 300-500 słów.

Pisząc zaledwie 10 takich artykułów na miesiąc, zarobisz do 100$ a to jest dodatkowe 350 zł miesięcznego zysku.

Zleceń możesz poszukać na www.gieldatekstow.pl

Jest to strona na której znajdziesz chętnych na kupno twoich unikalnych tekstów. Jeśli znasz inne języki, na pewno zostaw swoje ogłoszenie na http://www.fiverr.com

2# Zarabiaj na recenzjach

Jeśli już masz stronę/fanpage/kanał na YouTube na którym masz jakiś ruch, możesz pisać recenzję produktów lub usług innych stron czy firm. Nawet nie wiesz jak łatwo znaleźć chętnych do współpracy.

Jeśli umiesz napisać maila to poradzisz sobie w 100% Poświęć trochę czasu, poszukaj stron z tematyką o której mógłbyś/mogłabyś napisać taką recenzję. Jeśli nie masz strony, recenzje i opinie możesz pisać na różnorodnych forach tematycznych.

3# Zarabiaj na ankietach (paid surveys)

Wystarczy wpisać w przeglądarkę hasło ,,wypełnianie ankiet za pieniądze w domu” i wyskoczy nie mała lista firm oferująca tego typu usługę. Jeśli umiesz posługiwać się językiem angielskim, co najmniej w stopniu komunikatywnym, to możesz poszukać zagranicznych stron z ankietami, które są w stanie zapłacić stosunkowo więcej aniżeli polskie odpowiedniki.

Operując na kilku stronach, poświęcając odpowiednią ilość czasu jesteś w stanie wyciągnąć z tego 500-600 zł miesięcznie. Taka dodatkowa gotówka z pewnością polepszy twoją sytuacje finansową

3 Przykładowe strony na których możesz zarobić:

POLSKIE:

Imasonline.pl

myiyo.com

ZAGRANICZNE:

marketagent.com

4# Oferuj swoje usługi na różnych portalach

Jesteś dobry w pisaniu tekstów, w tłumaczeniach? a może potrafisz zrobić prostą grafikę w photoshopie? jest cała masa usług które możesz wykonać, rynek jest ogromny i cały czas rośnie zapotrzebowanie na tego typu usługi. W tym podpunkcie wypiszę Ci listę usług które możesz wykonywać za dobre pieniądze.

Zaprojektuj i stwórz logo
Twórz Infografiki
Rób prezentacje w power point
Badanie rynku na zamówienie
Projektuj kartki zaproszeniowe, pocztówki
Cypywriting – pisanie tekstow na zlecenie, artykułów na bloga czy stronę.
Tłumacz teksty
Rób napisy do filmów i klipów
Rób intro do filmów dal vlogerów
Zajmij się marketingiem w social media ( prowadzenie stron na facebooku, instagramie, tweeterze)
Pisz teksty pod SEO

Jak widzisz jest tego sporo, jest jeszcze wiele innych usług których nie wypisałem, a na które możesz wpaść właśnie Ty. Teraz wystarczy się na coś zdecydować i ruszyć z ogłaszaniem się, klienci na pewno się pojawią, a jak wykonasz swoją usługę dobrze, to możesz być pewny że zostaną na dłużej.

#5 Inwestuj w Kryptowaluty

W tym przypadku ryzyko jest oczywiście nieco większe, aktualnie trend na inwestycje w cyfrowe waluty jest bardzo duży, zainteresowanie rośnie z dnia na dzień. Jeśli dysponujesz wolnymi środkami, możesz rozważyć kupno danej waluty, poczekać i sprzedać z zyskiem.

Post Author: Redakcja

Dodaj komentarz