konkursy

Konkursy – jak to jest możliwe, że ktoś może dać nam nagrodę za nic?

Nie do końca tak jest. Owszem nie musimy nic płacić. Jednak konkursy to sposób, w który możemy coś wygrać, lecz musimy się do tego przyłożyć i włożyć w to swoją pracę. Nagroda to tak jakby zarobek za włożony trud i pasję. Przecież zawsze jest jakiś regulamin konkursu.

Gdzie najlepiej szukać konkursów?

Jest duża liczba stron, gdzie możemy znaleźć konkursy, o różnej tematyce, więc na pewno znajdziemy coś dla siebie. Nie powinniśmy też brać pierwszego lepszego konkursu, tylko dlatego, że do wygrania jest wysoka nagroda. Mierzmy siły na zamiary. Jeżeli chodzi o najlepsze strony z konkursami, to jedna z nich nazywa się „e-konkursy.info”. Tam znajdziemy dużą liczbę konkursów i na pewno znajdziemy coś dla siebie.

Wiemy gdzie znaleźć, ale gdzie założyć konkurs?

Również na stronie wspomnianej wyżej możesz założyć taki konkurs, jaki chcesz. Przede wszystkim aby założyć konkurs musisz mieć na niego plan oraz nagrody dla uczestników.

Jak zwiększyć swoje szanse na wygranie konkursu?

Przede wszystkim wcześniej przeczytaj regulamin konkursu i rób wszystko co jest w nim wskazane. Dużo zależy też od rodzaju konkursu. Jeżeli jest to konkurs Facebook-owy, czy Instagram-owy, najczęściej nie ma żadnego limitu jeśli chodzi o ilość zamieszczanych komentarzy. Oznacza to, że każdy kolejny komentarz zwiększa nasze szanse na wygraną. W przypadku gdy konieczne jest zaobserwowanie profilu, możecie zrobić to tuż przed końcem konkursu, gdyż każdy nowy obserwowany jest pokazywany na górze listy. Czasami dobrze jest więc trochę poczekać.

Warto być aktywnym na stronach, gdzie odbywa się konkurs. Najlepiej startować w kilku konkursach, wtedy mamy większy procent prawdopodobieństwa, że akurat, chociaż w jednym wygrasz. Nie bądź nachalny w wysyłaniu SMS-ów, czy komentarzy. Szczególnie gdy po drugiej stronie również siedzi człowiek, a nie maszyna losująca. Zbyt duża liczba komentarzy może okazać się zbyt nachalna. Warto zrozumieć, że nie zawsze możemy wygrać.

Musimy być również wytrwali, przecież nie od razu Rzym zbudowano. Jeżeli raz nam się nie udało, to nie oznacza, że nie uda nam się za drugim razem. Konkursy to gratka dla wytrwałych i cierpliwych. Bądź też aktywny, szukaj różnych nowych, ciekawszych konkursów. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Przestrzegaj się błędów w swojej pracy i pilnuj czasu jej oddania. Warto wysilić głowę i nie wysyłać gotowców.

Tak naprawdę każdy może wystartować w konkursie. Jeżeli ktoś znajdzie chęci do stworzenia własnego konkursu, to warto odwiedzić stronę e-konkursy.info oraz inne, których opinie są dobre. Dzięki konkursom możemy realizować swoje zainteresowania i hobby, a do tego wygrać jakąś fajną rzecz, więc warto startować.

Post Author: Redakcja

Dodaj komentarz