biuro księgowe opinie

Znany Księgowy – lata doświadczenia w księgowości

Biuro Rachunkowe Znany Księgowy – powstało w 2002 roku. Biuro podatkowe Znany Księgowy działa na bazie kilkunastoletnich doświadczeń w branży księgowej. W aktualnym trudnym momencie transformacji europejskiej, wiele obszarów życia wymaga dopasowania do standardów europejskich. My z prawem jesteśmy na bieżąco. Zapewniamy dyskrecję czy poufność wykonywanych usług gdzie za najważniejsze stawiamy sobie dobro naszego klienta oraz na nim koncentrujemy swoją uwagę. Biuro podatkoweZnany Księgowy” w obrębie swojej oferty zapewnia szeroki wachlarz usług wzajemnie się uzupełniających. Oferujemy profesjonalne wsparcie firm . Szanowni Państwo, posiadamy długoletnie doświadczenie zawodowe w sferze rozliczeń, które uzyskaliśmy pracując na posadach głównych księgowych w przedsiębiorstwach o różnych profilach działalności oraz statucie prawnym. Dlaczego powinno się wybrać współdziałanie z naszym biurem rachunkowym ? Specjalistyczna kadra to podstawa ! My zatrudniamy wyłącznie najodpowiedniejszych z długoletnim doświadczeniem. Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów zagranicznych. Obsługa w języku polskim oraz angielskim. Poznaj cennik księgowości w portalu Znany Księgowy. Sprawdź ofertę naszego biura rachunkowego.

Oferta księgowości

Zapewniamy szeroki charakter usług uzupełniających, dbając o to, by proces uruchomienia gotowej spółki był szybki czy efektywny . Oferujemy prowadzenie dokumentacji podatkowej , na którą składają się: ewidencje VAT czy rozliczenia podatku od towarów i usług ; ewidencje środków trwałych i wartości niematerialnych prawnych wraz z obliczeniem amortyzacji; sporządzanie oraz składanie deklaracji podatkowych w odpowiednim US ; naliczenie wysokości zaliczek na podatek dochodowy; sporządzenia zeznania rocznego dla podatku dochodowego od osób prawnych i fizycznych. Kompleksowy charakter usług rozliczeniowych , jakie proponujemy zawiera aktualne prowadzenie ksiąg rachunkowych, reprezentowanie naszych klientów przed US , sporządzanie raportów okresowych z wykonanych zadań oraz poradnictwo księgowo-prawne.

Naszym klientom możemy też zaoferować świadczenie usług wirtualnego biura. Ułatwia ono w znacznym stopniu zmniejszyć wydatki związane z wynajmem biura czy zatrudnieniem pracowników potrzebnych do jego prowadzenia. Oferujemy od usług księgowych, obsługi kadr i płac oraz usług z zakresu pozyskiwania dotacji czy pożyczek z unii europejskiej. Odwiedź naszą witrynę oraz sprawdź czy w twoim mieście mamy punkt obsługi klienta. Jeżeli tak, to zapraszamy do odwiedzin.

Post Author: Redakcja

Dodaj komentarz