Dlaczego warto korzystać z bonusów powitalnych

Dlaczego warto korzystać z bonusów powitalnych?

Dlaczego warto korzystać z bonusów powitalnych?

Jeśli przeczytaliście nasz artykuł „Zakłady sportowe – jak analizować spotkania?„, to na pewno doskonale zdajecie sobie sprawę, że obstawianie potyczek to szansa na zarabianie naprawdę dobrych pieniędzy. Jeśli zaś nie przeczytaliście tego wpisu, to zapraszamy do lektury. Dzisiaj zajmiemy się tematyką, która jest bardzo związana z tym artykułem. Statystyki pokazują, że coraz więcej osób gra w zakładach sportowych. Niektórzy narzekają jednak, że mają mały kapitał początkowy i z tego powodu trudno jest im na poważnie zająć się tym sportowym biznesem. Wiele osób nie wie jednak, że legalni, polscy bukmacherzy, którzy działają w tym momencie na rynku oferują rozmaite promocje. Jedną z nich są bonusy powitalne. Dlaczego jednak warto z nich korzystać? Oto kilka najważniejszych czynników o których naprawdę warto wiedzieć – lokując pieniądze na konto w STS-ie czy Fortunie itp.

Pieniądze (praktycznie) za darmo

Zastanawiacie się dlaczego warto korzystać z bonusu powitalnego? Pewnie myślicie, że gdzieś w tym wszystkim musi być ukryty haczyk. Oczywiście, nie jest tak, że otrzymacie gotówkę całkowicie za darmo. Generalnie jednak jest to naprawdę bardzo ciekawa promocja. Jakie kwoty można uzyskać? To wszystko zależy od rodzaju bukmachera. Najczęściej jednak można zdobyć nawet 100% od pierwszej wpłaty. Co to oznacza? Jeśli zdecydujecie się wpłacić na konto danego bukmachera, na przykład STS-u, to otrzymacie równowartość tej kwoty. Dzięki temu na Waszym koncie pojawiają się dwie stówki. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby grać za te wszystkie pieniądze. Warto podkreślić, że obecnie na rynku jest wielu bukmacherów, którzy ścigają się w proponowaniu graczom coraz to lepszych możliwości. Dzięki temu każda osoba, która zdecyduje się na zakłady sportowe, może na tym oczywiście zyskać. Ludzie, którzy nie wiedzą dlaczego warto korzystać z bonusu powitalnego przede wszystkim powinny uświadomić sobie, że wpływa na to aspekt finansowy.

Bonusy powitalne – jakie są warunki?

Trzeba wyraźnie podkreślić, że bonusy powitalne to znakomita propozycja na szybkie powiększenie swojego salda. Druga strona medalu jest jednak taka, że nie ma nic za darmo. Oczywiście, Wasza wpłata może zostać podwojona, albo nawet potrojona – to wszystko zależy od warunków danego bukmachera – ale musicie też spełnić określone warunki, aby potem móc wypłacić pieniądze na konto bankowe. Jakie? Dotyczą one obrotu gotówki. Podamy Wam konkretny przykład. Aktualnie w bukmacherze STS możecie otrzymać nawet 500 zł na start (wystarczy, że wpłacicie 500 zł, a drugie tyle otrzymacie od buka). Należy jednak wykonać gotówką trzykrotny obrót. Co to oznacza w praktyce? Aby móc ubiegać się o wypłatę należy zagrać zakłady o łącznej sumie minimum 1500 zł. To jednak nie wszystko. Minimalny zakład, który liczy się do obrotu, to w tym momencie 1.91. Jeśli zagracie zakład o kursie przykładowo 1.80 to niestety taki bet nie będzie liczył się do sumy obrotu. W niektórych bukmacherach trzeba liczyć się też z czasem, który jest przeznaczony na wykonanie obrotu. Nie brakuje firm, które – zamiast standardowych bonusów powitalnych – oferują na przykład freebety. W takiej sytuacji otrzymujecie darmowy zakład – powiedzmy, że wynosi on 100 zł. Jeśli postawicie na zwycięstwo na przykład Legii po kursie 2.00, to – w przypadku wygranej – na Waszym koncie pojawi się 100 zł (różnica pomiędzy całą wygraną stawką, a darmowym freebetem). Ważne jest to, że ta suma nie będzie już musiała być poddana dalszym obrotom.

Bonusy powitalne – z jakich bukmacherów korzystać?

Aktualnie na rynku znajduje się kilka legalnych firm, które działają zgodnie z najnowszą Ustawą Hazardową. Możecie zatem wybrać bonusy powitalne od takich przedsiębiorstw jak na przykład Forbet, Fortuna, LV Bet, STS, Totolotek, Millennium czy Tipsport (jest to bukmacher czeski). Warto przeglądnąć ofertę poszczególnych bukmacherów i wybrać promocję, która będzie najbardziej korzystna nie tylko pod względem finansowym. Trzeba również zwrócić uwagę na wymagania, aby stosunkowo łatwo było je spełnić.

Post Author: Redakcja

Dodaj komentarz